O nas

Jesteśmy polską marką, która oferuje usługi pakowania produktów sypkich, płynnych i półpłynnych.

OVER Pack » O nas

Realizujemy projekty w zakresie opracowania receptur i technologii produkcji oraz produkujemy pod prywatną markę. Nasza historia rozpoczęła się w 2001 roku. Jako mała firma produkcyjna musieliśmy zlecać Partnerom zewnętrznym część pracy w zakresie opracowywania receptur i konfekcjonowania produktów. Niestety nie wszystkie pomysły mogliśmy finalizować, ponieważ minima zamówieniowe narzucane przez firmy zewnętrzne często przewyższały zapotrzebowanie na gotowy produkt. Wtedy postanowiliśmy zainwestować w siebie i zaczęliśmy rozbudowywać własny park maszynowy. Dzięki tej decyzji powstała marka OVER Pack.

Dlaczego
OVER Pack?

Od początku działalności, stawiamy na jakość preparatów dostarczanych naszym Klientom.

Nasz zakład produkcyjny mieści się w centrum Polski, w Łasku. Posiadamy własne Laboratorium, a swoją wiedzą i umiejętnościami chcemy dzielić się z firmami zewnętrznymi.

Oferta dla Firm

W ramach współpracy z nami, nasi Klienci korzystają z wieloletniego doświadczenia Pracowników Działu Badań i Rozwoju oraz Działu Jakości OVER Group.

Współpracujemy także z wieloma ośrodkami naukowymi w Polsce. Realizujemy projekty jednorazowe oraz cykliczne, a do każdego z nich podchodzimy indywidualnie. Nasza oferta skierowana jest do małych i średnich przedsiębiorstw, które poszukują partnera do realizacji nowych, innowacyjnych projektów. Realizujemy pomysły firm zewnętrznych, ale również oferujemy własne rozwiązania i własne produkty z oferty marek OVER Group. Doświadczenie oraz pasja, z jaką działamy, gwarantują naszym Klientom najwyższą jakość oferowanych produktów i usług.

OVER Pack należy
do spółki OVER Group

Sygnowane marką OVER Group innowacyjne produkty i usługi wyróżnia wysoka jakość, doceniana przez wieloletnich Partnerów biznesowych oraz Klientów ostatecznych.

Masz pomysł na produkt?