O nas

Jesteśmy polską marką, która oferuje usługi pakowania produktów sypkich, płynnych i półpłynnych, realizujemy projekty w zakresie opracowania receptur i technologii produkcji oraz produkujemy pod prywatną markę.

 

Nasza historia rozpoczęła się w 2001 roku, działaliśmy wówczas pod szyldem FHU OVER. Jako mała Firma produkcyjna musieliśmy zlecać Partnerom zewnętrznym część pracy w zakresie opracowywania receptur i konfekcjonowania produktów. Niestety nie wszystkie pomysły mogliśmy finalizować, ponieważ minima zamówieniowe narzucane przez Firmy zewnętrzne często przewyższały zapotrzebowanie na gotowy produkt. Wtedy postanowiliśmy zainwestować w siebie i zaczęliśmy rozbudowywać własny park maszynowy. To była trafna decyzja i tak powstała marka OVER Pack.

 

 

DLACZEGO OVER Pack?

Nasz Zakład Produkcyjny mieści się w centrum Polski, w Łasku. Od początku działalności, stawialiśmy na jakość preparatów dostarczanych naszym Klientom. Wykwalifikowana kadra codziennie dokłada wszelkich starań aby tak było. Posiadamy własne Laboratorium, a swoją wiedzą i umiejętnościami chcemy dzielić się z Firmami zewnętrznymi.

OFERTA DLA FIRM

W ramach współpracy z nami, nasi Klienci korzystają z wieloletniego doświadczenia Pracowników Działu Badań i Rozwoju oraz Działu Jakości OVER Group. Współpracujemy także z wieloma ośrodkami naukowymi w Polsce. Realizujemy projekty jednorazowe oraz cykliczne, a do każdego z nich podchodzimy indywidualnie. Nasza oferta skierowana jest do małych i średnich przedsiębiorstw, które poszukują partnera do realizacji nowych, innowacyjnych projektów. Finalizujemy pomysły firm zewnętrznych, ale również oferujemy własne rozwiązania i własne produkty z oferty marek OVER Group. Doświadczenie oraz pasja, z jaką działamy, gwarantują naszym Klientom najwyższą jakość oferowanych produktów i usług.

 

OVER Pack należy do spółki OVER Group. 

Sygnowane marką OVER Group innowacyjne produkty i usługi wyróżnia wysoka jakość, doceniana przez wieloletnich Partnerów biznesowych oraz Klientów ostatecznych.

Masz pomysł na produkt?